دسته بندی محصولات

سری محصول

TesysD

شرکت سازنده

اشنایدر الکتریک

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین

220 V/AC

کد فنی

LC1D50M7

کنتاکت کمکی

1no + 1nc

رنج جریان

50 آمپر

تعداد پل

سه پل

فرکانس

50 تا 60 هرتز

توان

4KW

 جهت سفارش این محصول خواهشمندیم از طریق فرم زیر 

درخواست صدور پیش‌فاکتور را ثبت نمایید:

کنتاکتور سه پل 50 آمپر 220 ولت AC اشنایدر الکتریک LC1D50M7

دسته بندی کنتاکتورها

Contactor schneider electric ───────────────────────────────────────────────

✰ 5 امتیاز - LC1D50M7, کنتاکتور اشنایدر الکتریک سه پل 50 آمپر, نمایندگی اشنایدر, نمایندگی تله مکانیک

کنتاکتور LC1D50AM7 در سیستم برق متناوب در ولتاژ 220 ولت و با فرکانس 50 هرتز و 60 هرتز قابل بهره‌برداری می‌باشد. این کنتاکتور با ولتاژ کار نامی حداکثر تا 690 ولت متناوب و با فرکانس 25 تا 400 هرتز قابل استفاده می‌باشد.

ولتاژ عایقی نامی نیز در این کنتاکتور بر اساس استانداردهای مختلف، در مقادیر متفاوتی تعریف شده است. بر اساس استاندارد IEC 60947-4-1 ولتاژ عایقی برای مدار کنترل و قدرت 690 ولت و بر اساس گواهی‌نامه‌های CSA و UL ولتاژ عایقی برای هر دو مدار قدرت و کنترل برابر با 600 ولت است.

حداکثر ولتاژ ضربه‌ای وارد به این کنتاکتور بر اساس استاندارد IEC 60947 هشت کیلوولت تعریف شده است.

جریان بهره‌بردای نامی کنتاکتور LC1D50AM7 با توجه به استفاده برای بارهای مقاومتی و موتوری مختلف، متفاوت می‌باشد و با در نظر گرفتن جریان هر یک از این بارها باید مورد استفاده قرار گیرد.

برای مدار قدرت با ولتاژ حداکثر 440 ولت در سطح AC-3 و AC-3e جریان عملکرد نامی آن 50 آمپر و برای مدار قدرت با ولتاژ نامی حداکثر 440 ولت در سطح AC-1 جریان عملکرد نامی 80 آمپر قابل اعمال می‌باشد. جریان عملکرد در این کنتاکتور تابع شرایط دمایی محیط نیز می‌باشد. مشخصات جریان و ولتاژ ذکر شده در دمای کمتر از 60 درجه سانتی‌گراد برقرار است.

جریان حرارتی نیز در این کنتاکتور برای مدار قدرت و مدار فرمان دارای مقادیر متفاوتی است. این جریان در مدار قدرت حداکثر 80 آمپر و در مدار فرمان 10 آمپر می‌باشد که تابع شرایط دمایی حداکثر 60 درجه سانتی‌گراد است.

✔️ رفع خطای ناشی از راه اندازی مجدد سیستم
✔️ امکان فرمان از چند نقطه
✔️ دارای حفاظت بیشتر و ایمن تر
✔️ دوام بیشتر نسبت به کلیدها

▫️بوبین 220 ولت 50-60 هرتز
(تنوع ولتاژ بوبین از 12 تا 220 ولت ACDC / AC1)
▫️ با کنتاکت کمک داخلی (1nc+ 1no)
▫️ اتصالی امن و پایدار با فناوری
⚡️Everlink BTR
▫️ قابلیت قطع و وصل تا 3600 سیکل در ساعت
▫️ دمای کارکرد :
Up to 60°C
▫️عرض محصول : 55mm
▫️دارای قالبیت نصب روی DIN ، ریل یا ثابت کردن با پیچ
.

IEC, UL, CA, CCC, EAC, Marine, RoHS/REACh)
♻️ سازگار با محیط زیست

12 ماه گارانتی سازنده

در مبین نیرو، ما به ارائه محصولات اصلی و با کیفیت بالا افتخار می‌کنیم. ما با ارائه گارانتی اصالت محصولات به مشتریان خود اطمینان خاطر میدهیم تا با خیالی آسوده از محصولات فروشگاه ما خرید کنند.
ما در مبین نیرو امکان ارسال محصولات به سراسر ایران را داریم. شما می توانید بدون توجه به موقعیت جغرافیایی خود، به راحتی محصولات اصلی اشنایدر الکتریک را دریافت کنید.
کیفیت برای ما بسیار مهم است. ما متعهد به ارائه محصولات با استانداردهای بالا به مشتریان خود هستیم. تمامی محصولات ما با رعایت کنترل کیفیت دقیق عرضه می‌شود.
ما از اهمیت پشتیبانی فنی قابل اعتماد برای مشتریانمان اطلاع داریم. در همین جهت تیم پشتیبانی فنی مبین نیرو، آماده ارائه مشاوره جامع در هرگونه پرسش یا مشکل مرتبط با محصولات است.

محصولات مرتبط :