دسته بندی محصولات

شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه / Schneider Electric

We are Expert in Schneider Electric (OFFICIAL DISTRIBUTOR SINCE 1990)

مبین نیرو، فنی ترین و بزرگترین نماینده رسمی اشنایدر الکتریک فرانسه در ایران


شرکت مهندسی مبین نیرو – حرفه ای در Schneider Electric

به عنوان نماینده رسمی اشنایدر الکتریک فرانسه آماده ارائه محصولات با کیفیت این کمپانی بزرگ صنعت برق به شما مشتریان گرامی می باشد.

علاوه بر آن خدمات متمایز فنی مهندسی به شما مشتریان عزیز از جمله خدمات برتر شرکت مبین نیرو طی ۲۵ سال همکاری با شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه می باشد.


گواهی نمایندگی رسمی اشنایدر الکتریک فرانسه در ایران

بخش دانلود اشنایدر الکتریک

Welcome To Schneider Electric Download section

برای دریافت کاتالوگ های اشنایدر مجموعه مورد نظر را کلیک راست و Save Target As نمایید.

MCCB and VCB Package

کلیدهای کمپکت و هوایی

Switches and Signals

انواع شاسی ها و سیگنال ها

” دسته بندی محصولات “

 

معرفی شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه

شرکت اشنایدر الکتریک یک شرکت برتر و معتبر در صنعت تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی است. این شرکت فعالیت خود را در زمینه مهندسی برق، تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، و تجهیزات تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی انجام می‌دهد.

تاریخچه شرکت اشنایدر الکتریک به سال ۱۸۳۶ برمی‌گردد که توسط جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر روی ملمزون، فرانسه قرار دارد و سهام آن در بازار بورس یورونکست معامله می‌شود.

اشنایدر الکتریک با برندهای معروفی مانند Square D و Télémécanique همکاری می‌کند. با درآمد بالغ بر ۲۸٫۹۱ میلیارد یورو، این شرکت یکی از شرکت‌های بزرگ و موفق در صنعت الکتریکی است.

مدیر اجرایی شرکت اشنایدر الکتریک ژان-پاسکال تریکو است که از ماه مه سال ۲۰۰۶ تاکنون در این سمت فعالیت دارد. تعداد کارکنان این شرکت در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۶۶٬۰۲۵ نفر بوده است. شرکت اشنایدر الکتریک علاوه بر تولید تجهیزات الکتریکی، در صنایع نفت و گاز نیز فعالیت دارد. با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های مدرن و محصولات با کارایی بالا، این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان در این صنعت، خدمات متنوعی را در زمینه سیستم‌های توزیع انرژی، کنترل صنعتی و سیستم‌های مدیریت انرژی ارائه می‌دهد.

با بیش از ۱۵۰۰۰۰ کارمند در سراسر جهان و شبکه‌ای از نمایندگی‌ها در بیش از ۱۰۰ کشور، اشنایدر الکتریک به عنوان یک برند معروف و مورد اعتماد در صنعت الکتریک شناخته می‌شود. این شرکت به وسیله افراد و شرکت‌های دیگر در سراسر جهان، از طریق اعطای نمایندگی، فروش و خدمات پس از فروش خود را ارائه می‌دهد.

محصولات اشنایدر الکتریک اصل را از مبین نیرو بخواهید .

در صورت تمایل به دریافت قیمت از شرکت لیست کالاهای درخواستی خود را به شرکت فکس نموده یا ایمیل کنید

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت .

استانداردهای مبین نیرو :

Schneider Electric
Teco & Machinery
Cimon
Shihlin