سبد خرید خالیست

 جهت سفارش این محصول خواهشمندیم از طریق فرم زیر 

درخواست صدور پیش‌فاکتور را ثبت نمایید:

کنتاکتور سه پل 12 آمپر 220 ولت AC اشنایدر الکتریک LC1D12M7

Contactor schneider electric ───────────────────────────────────────────────

✰ 5 امتیاز - ​ LC1D12M7​ , کنتاکتور اشنایدر الکتریک سه پل 12 آمپر, نمایندگی اشنایدر, نمایندگی تله مکانیک

کنتاکتورهای اشنایدر سری D، با رنج جریان 9 آمپر تا 150 آمپر تولید می‌شوند و برای کنترل بارهای الکتریکی با خاصیت سلفی مانند الکتروموتورها و بارهای الکتریکی با خاصیت مقاومتی مانند سیستم‌های روشنایی و سایر تجهیزات الکتریکی استفاده می‌شوند.

کنتاکتور اشنایدر کد LC1D12M7 یک وسیله کنترلی است که برای قطع و وصل بارهای موتوری و بارهای مقاومتی استفاده می‌شود. با استفاده از این کنتاکتور می‌توان بر روی سیستم سه‌فاز و در دسته‌بندی‌های AC-4 ،AC-3 ،AC-1 ،AC-3e عملکرد انجام داد. این کنتاکتور مناسب برای انواع موتورها و بارهای مقاومتی با سیم‌پیچی‌های مختلف می‌باشد.

مشخصات ولتاژ و جریان

کنتاکتور LC1D12M7 قابل استفاده در سیستم برق متناوب با ولتاژ 220 ولت و با فرکانس 50 هرتز و 60 هرتز است. ولتاژ کار نامی این کنتاکتور برای ولتاژ متناوب در بازه 25 تا 400 هرتز و حداکثر تا 690 ولت و برای ولتاژ مستقیم حداکثر 300 ولت قابل استفاده است.

ولتاژ عایقی نامی بر اساس استانداردهای مختلف تعریف شده است. بر اساس استاندارد IEC 60947-4-1، ولتاژ عایقی برای مدار فرمان و قدرت 690 ولت و بر اساس گواهی‌نامه‌های CSA و UL، ولتاژ عایقی برای هر دو مدار قدرت و فرمان برابر با 600 ولت است.

حداکثر ولتاژ ضربه‌ای که می‌تواند بر روی این کنتاکتور اعمال شود، بر اساس استاندارد IEC 60947، شش کیلوولت است.

جریان عملکرد نامی کنتاکتور LC1D12M7 بسته به نوع بار (مقاومتی یا موتوری) متفاوت است و باید با توجه به جریان هر نوع بار، انتخاب شود.

برای مدار قدرت با ولتاژ حداکثر 440 ولت در سطح AC-3 و AC-3e، جریان عملکرد نامی این کنتاکتور 12 آمپر است و برای مدار قدرت با ولتاژ حداکثر 440 ولت در سطح AC-1، جریان عملکرد نامی آن 25 آمپر است. جریان عملکرد کنتاکتور بسته به شرایط دمایی محیط نیز تغییر می‌کند. مشخصات جریان و ولتاژ ذکر شده در دمای کمتر از 60 درجه سانتی‌گراد صادق است.

جریان حرارتی در این کنتاکتور برای مدار قدرت و مدار فرمان با مقادیر متفاوتی تعریف شده است. در مدار قدرت، جریان حرارتی حداکثر 25 آمپر و در مدار فرمان، جریان حرارتی حداکثر 10 آمپر است. این جریان‌ها تابع شرایط دمایی حداکثر 60 درجه سانتی‌گراد هستند.
مشخصات امپدانس:
امپدانس متوسط کنتاکتور LC1D12M7 در جریان حرارتی 25 آمپر و فرکانس 50 هرتز برابر 2.5 میلی‌اهم است.

سایر مشخصات :

کنتاکتور LC1D12M7 برای الکتروموتورهای با توان‌های مختلف استفاده می‌شود. این کنتاکتورها بر اساس واحدهای مختلف توان الکتریکی، که به صورت کیلووات و اسب بخار دسته‌بندی می‌شوند، قابل بهره‌برداری هستند. آن‌ها برای موتورهایی با توان از 3 کیلو‌وات تا 7.5 کیلووات یا از 0.5 اسب بخار تا 10 اسب بخار مناسب هستند. البته استفاده از این کنتاکتورها در همه نوع موتورها با توان‌های ذکر شده مجاز نیست و باید با توجه به نوع سیم‌پیچی موتور و دسته‌بندی آن‌ها مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین، مشخصه‌های کنتاکتور باید با مشخصه‌های روی پلاک موتور مطابقت داشته باشند.

کنتاکتور LC1D12M7 دارای 3 ترمینال ورودی به نام‌های L1، L2 و L3 برای 3 فاز از منبع تغذیه است. همچنین، دارای 3 ترمینال خروجی به نام‌های T1، T2 و T3 است که ترمینال‌های قدرت آن محسوب می‌شوند. ترمینال‌های فرمان این کنتاکتور شامل ترمینال‌های 13-14 برای کنتاکت باز (NO: Normally Open)، 21-22 برای کنتاکت بسته (NC: Normally Close) و A1-A2 برای بوبین کنتاکتور است. اتصال سیم‌ها به ترمینال‌ها از طریق پیچ‌ها انجام می‌شود. به عبارتی دیگر، ترمینال‌های این کنتاکتور به صورت گیره پیچی چفت می‌شوند.

مقاومت عایقی کنتاکتور LC1D12M7 به دلیل استفاده از کاور محافظ، برابر با 10 مگا اهم است. علاوه بر این، مقاومت حرارتی نیز در مواقع آتش‌سوزی برای این کنتاکتور تا دمای 850 درجه سانتی‌گراد تامین شده است.

مدت زمان عملکرد کنتاکتور برای باز و بسته شدن کنتاکت‌هامتفاوت است. زمان لازم برای باز کردن کنتاکت‌ها در حدود 4 تا 19 میلی‌ثانیه و زمان بستن آن‌ها در حدود 12 تا 22 میلی‌ثانیه است.

طول عمر کنتاکتور LC1D12M7 حدوداً 3600 سیکل یا ساعت است.

دوام مکانیکی این کنتاکتور برابر با 15 میلیون سیکل و دوام الکتریکی آن برای دسته AC-1 حدود 800,000 سیکل و برای AC-3 و AC-3e حدود 2,000,000 سیکل است. این دوام الکتریکی در شرایط برقراری جریان و ولتاژ نامی اعتبار دارد.

محصول

فرانسه

ولتاژ تغذیه بوبین

220 V/AC

توان

4KWx

ولتاژ نامی (ue)

۶۹۰ ولت

کد فنی

LC1D12M7

نوع کنتاکتور

سه پل

رنج جریان

12 آمپر

سری محصول

TesysD

12 ماه گارانتی سازنده

قطع و وصل جریان های فشار قوی

دسته بندی محصولات اشنایدر الکتریک

در مبین نیرو، ما به ارائه محصولات اصلی و با کیفیت بالا افتخار می‌کنیم. ما با ارائه گارانتی اصالت محصولات به مشتریان خود اطمینان خاطر میدهیم تا با خیالی آسوده از محصولات فروشگاه ما خرید کنند.
ما در مبین نیرو امکان ارسال محصولات به سراسر ایران را داریم. شما می توانید بدون توجه به موقعیت جغرافیایی خود، به راحتی محصولات اصلی اشنایدر الکتریک را دریافت کنید.
کیفیت برای ما بسیار مهم است. ما متعهد به ارائه محصولات با استانداردهای بالا به مشتریان خود هستیم. تمامی محصولات ما با رعایت کنترل کیفیت دقیق عرضه می‌شود.
ما از اهمیت پشتیبانی فنی قابل اعتماد برای مشتریانمان اطلاع داریم. در همین جهت تیم پشتیبانی فنی مبین نیرو، آماده ارائه مشاوره جامع در هرگونه پرسش یا مشکل مرتبط با محصولات است.

محصولات مرتبط :