دسته بندی محصولات

نوع قطعه

کلید اتوماتیک هوایی فیکس​

شرکت سازنده

اشنایدر الکتریک فرانسه

کد فنی

NT08H13PML2EHH​

تعداد پل

سه پل​

سری محصول

Master Pact Nt ​

درجه تحمل حرارتی ​

25 تا 70 درجه سانتیگراد​

قدرت قطع

42KA

رنج جریان (A) :

800 آمپر ​

 جهت سفارش این محصول خواهشمندیم از طریق فرم زیر 

درخواست صدور پیش‌فاکتور را ثبت نمایید:

برای دانلود فایل PDF مشخصات این محصول کلیک کنید :

کلید اتوماتیک هوایی فیکس سه پل ۸۰۰ آمپر اشنایدر الکتریک NT08H13PML2EHH

AIR CIRCUIT BREAKER schneider electric ───────────────────────────────────────────────

✰ 5 امتیاز - NT08H13PML2EHH کلید اتوماتیک هوایی فیکس سه پل ۸۰۰ آمپر اشنایدر الکتریک

دسته بندی کلید اتوماتیک هوایی

کلید اتوماتیک هوایی ( ACB ) تیپ NT اشنایدر الکتریک با جریان نامی 800 آمپر و قدرت قطع 42 کیلو آمپر و 3 پل ورودی بر روی سه فازحفاظت داشته و با کد فنی NT08H13PML2EHH شناخته می شود.

کلید اتوماتیک هوایی NT08H13PML2EHH از نوع ساده بوده و عمر مفیدی تقریباً دو برابر کلیدهای کمپکت دارد و هم چنین قدرت قطع این کلیدها نسبت به کلیدھای کمپکت بیشتر می باشد.
قدرت قطع کلیدهای هوایی ( ACB ) بین 42 الی 100 کیلو آمپر می باشد و از رنج جریانی 630 آمپر الی 6300 آمپر تولید می شوند ، کلیدهای هوایی اشنایدر الکتریک تیپ NT بصورت عادی دارای ماکرولوجیک 2.0E می باشند که ساده ترین حفاظت و کارایی را دارد ولی امکان تعویض ماکرولوجیک بالاتر و حفاظت بیشتر نیز وجود دارد.

کلید اتوماتیک هوایی NT08H13PML2EHH اشنایدر الکتریک با جریان نامی 800 آمپر در دو قالب ثابت و کشویی ساخته می شوند و تابلو سازان با توجه به نقشه طراحی شده ، یکی از این دو نوع کلید را برای بهینه سازی کار تابلو انتخاب می کنند.

از آنجایی که در این کلیدها از رله های الکترونیکی و ریز پردازنده ها استفاده شده ، لذا از دقت و انعطاف پذیری بسیار بالایی جهت حفاظت و کارایی در شبکه برخوردار هستند و می توانند در تمامی شبکه های برق موثر و کارآمد واقع شوند.

12 ماه گارانتی سازنده

در مبین نیرو، ما به ارائه محصولات اصلی و با کیفیت بالا افتخار می‌کنیم. ما با ارائه گارانتی اصالت محصولات به مشتریان خود اطمینان خاطر میدهیم تا با خیالی آسوده از محصولات فروشگاه ما خرید کنند.
ما در مبین نیرو امکان ارسال محصولات به سراسر ایران را داریم. شما می توانید بدون توجه به موقعیت جغرافیایی خود، به راحتی محصولات اصلی اشنایدر الکتریک را دریافت کنید.
کیفیت برای ما بسیار مهم است. ما متعهد به ارائه محصولات با استانداردهای بالا به مشتریان خود هستیم. تمامی محصولات ما با رعایت کنترل کیفیت دقیق عرضه می‌شود.
ما از اهمیت پشتیبانی فنی قابل اعتماد برای مشتریانمان اطلاع داریم. در همین جهت تیم پشتیبانی فنی مبین نیرو، آماده ارائه مشاوره جامع در هرگونه پرسش یا مشکل مرتبط با محصولات است.