دسته بندی محصولات

سری محصول

NSX100

شرکت سازنده

اشنایدر الکتریک

کد فنی

LV429554

نوع قطعه

کلید اتوماتیک

تعداد پل

سه پل

واحد تریپ

TM-D

ولتاژ عملکرد

690V/AC

فرکانس

50 تا 60 هرتز

قدرت قطع

25KA

رنج جریان

28 الی 40 آمپر

 جهت سفارش این محصول خواهشمندیم از طریق فرم زیر 

درخواست صدور پیش‌فاکتور را ثبت نمایید:

کلید اتوماتیک سه پل 40 آمپر 25kA اشنایدر الکتریک LV429554

Compact schneider electric ───────────────────────────────────────────────

✰ 5 امتیاز - LV429554, کلید اتوماتیک سه پل 40 آمپر 25kA اشنایدر الکتریک

کلید اتوماتیک کامپکت 40 آمپر سه پل با ظرفیت 25 کیلووات آمپر. این کلید برای استفاده در سیستم‌های توزیع قدرت AC طراحی شده است و وظیفه قطع و وصل جریان برق را بر عهده دارد.

ویژگی‌های اصلی کلید اتوماتیک کامپکت 40 آمپر سه پل با ظرفیت 25 کیلووات آمپر عبارتند از:

1. ظرفیت جریان: این کلید قابلیت مدیریت جریان تا 40 آمپر را داراست. این ظرفیت جریان برای سیستم‌های توزیع قدرت با بارهای متوسط مناسب است.

2. قدرت قطع اتصال کوتاه: با ظرفیت 25 کیلووات آمپر، این ویژگی معمولاً برای سیستم‌هایی با بارهای قدرتمند و توان بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3. تعداد پل: این کلید اتوماتیک کامپکت دارای سه پل است که امکان ارائه بصورت 4 پل نیز میسر است، لازم به ذکر است که حفاظت در کلیدهای سه پل ، برای هر سه پل قدرت وجود دارد و در کلیدهای چهار پل میتوانیم حفاظت را برای 3 یا 4 پل انتخاب کنیم

4. اتوماتیک: کلید اتوماتیک بودن به معنی این است که این کلید قادر به تشخیص واکنش‌های نامطلوب در جریان برق و قطع آن در صورت لزوم است. این ویژگی به ایمنی مدارهای برقی کمک می‌کند.

کلید اتوماتیک کامپکت 40 آمپر سه پل با ظرفیت 25 کیلووات آمپر از Schneider Electric یک محصول با قابلیت‌ها و امکانات گسترده است که برای سیستم‌های توزیع قدرت AC با بارهای متوسط و قدرتمند مناسب است.

کلید اتوماتیک کامپکت سه پل 40 آمپر 25 کیلوآمپر برند اشنایدر کد LV429554 یکی از انواع کلیدهای اتوماتیک کمپکت است که برای حفاظت در مدارهای فشار ضعیف به کار گرفته می‌شود.
کلید کامپکت اشنایدر LV429554 با تکنولوژی قطع حرارتی – مغناطیسی از تجهیزات در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه حفاظت می کند. قدرت قطع این کلید ۳ پل، ۲۵ کیلو آمپر و رنج جریان آن از ۲۸ تا ۴۰ آمپر قابل تنظیم است. کلید کمپکت سری NSX100 تنها در مدارات AC استفاده می شود.واحد تریپ کلید اتوماتیک از دو قسمت حساس به حرارت و حساس به جریان تشکیل شده است. قسمت حساس به حرارت یا حفاظت حرارتی برای حفاظت در برابر اضافه بار و قسمت حساس به جریان یا حفاظت مغناطیسی برای حفاظت در برابر اتصال کوتاه است. در حفاظت حرارتی یک بی متال (دو فلز با ضریب دمایی متفاوت که به یکدیگر متصل شده اند) قرار دارد که با عبور جریان گرم می شود اما اگر جریان بیش تر از جریان نامیِ تنظیم شده شود، بی متال خم شده و با برخورد به میله ی تریپ برق را قطع می کند. در حفاظت مغناطیسی، عبور جریان اتصال کوتاه از سیم پیچ با هسته ی متحرک سبب تولید میدان مغناطیسی بزرگی در سیم پیچ می شود که می تواند هسته ی سیم پیچ را به سمت میله ی تریپ حرکت دهد و برق را قطع کند. به این ترتیب کلید اتوماتیک با استفاده از واحد تریپ TM-D از تجهیزات الکتریکی پایین دست محافظت می کند.خصوصیات کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر :
عایق بسیار قوی
دارای حفاظت مغناطیسی با بالا ترین ضریب اطمینان
دارای توانایی اندازه گیری فاکتور های مختلف الکتریکی
توانایی تحمل حداکثر ولتاژ ۶۹۰ ولت
دارای حداکثر ظرفیت قطع در اتصال کوتاه از ۲۵ الی ۲۰۰کیلو آمپر در ولتاژ ۴۱۵ ولت

 

12 ماه گارانتی سازنده

در مبین نیرو، ما به ارائه محصولات اصلی و با کیفیت بالا افتخار می‌کنیم. ما با ارائه گارانتی اصالت محصولات به مشتریان خود اطمینان خاطر میدهیم تا با خیالی آسوده از محصولات فروشگاه ما خرید کنند.
ما در مبین نیرو امکان ارسال محصولات به سراسر ایران را داریم. شما می توانید بدون توجه به موقعیت جغرافیایی خود، به راحتی محصولات اصلی اشنایدر الکتریک را دریافت کنید.
کیفیت برای ما بسیار مهم است. ما متعهد به ارائه محصولات با استانداردهای بالا به مشتریان خود هستیم. تمامی محصولات ما با رعایت کنترل کیفیت دقیق عرضه می‌شود.
ما از اهمیت پشتیبانی فنی قابل اعتماد برای مشتریانمان اطلاع داریم. در همین جهت تیم پشتیبانی فنی مبین نیرو، آماده ارائه مشاوره جامع در هرگونه پرسش یا مشکل مرتبط با محصولات است.