دسته بندی محصولات

نوع قطعه

پوش باتن قرمز (شستی استوپ)

شرکت سازنده

اشنایدر الکتریک فرانسه

کد فنی

XB4BA42

ابعاد

52*30*47

سری محصول

XB4

آی پی

IP66 / IP67

کنتاکت کمکی

1 بسته (1NC)

قطر

22mm​

 جهت سفارش این محصول خواهشمندیم از طریق فرم زیر 

درخواست صدور پیش‌فاکتور را ثبت نمایید:

برای دانلود فایل PDF مشخصات این محصول کلیک کنید :

پوش باتن فلزی قرمز اشنایدر الکتریک XB4BA42

Pushbutton Switch schneider electric ───────────────────────────────────────────────

✰ 5 امتیاز - XB4BA42 , شستی استوپ فلزی قرمز اشنایدر الکتریک

دسته بندی پوش باتن ها

کاربرد پوش باتن ها:
پوش باتن ها یاهمان ( شستی استوپ_ استارت ) در واقع یک سوئیچ ساده می باشند، که برای کنترل برخی از فعالیت ها یا اعمال فرمان مورد استفاده قرار می گیرند.در مدارهاي داراي كنتاكتور، اغلب براي دادن فرمان لحظه اي شروع به كار و يا قطع و همچنين تغيير حالت مدار از پوش باتن (شاسی استوپ_ استارت) استفاده مي شود، با وارد كردن فشار به پوش باتن (استوپ – استارت ) تمام كنتاكت ها تغيير وضعيت مي دهند و با حذف فشار وارد شده به شستي (شستی استوپ_ استارت ) دوباره به حالت اول بر مي گردند. معمولاً از شستي هاي به رنگ قرمز به عنوان پوش باتن استوپ و از شستي هاي مشكي يا سبز به عنوان پوش باتن استارت در مدارها استفاده مي شود.

شستی یا پوش باتون به عنوان تجهیزات فرمان هستند که تحریک آنها با دست انجام می‌شود شستی‌ها جهت فرمان قطع و وصل مدار به کار می‌روند؛ معمولاً برای فرمان وصل مدار از رنگ سبز شستی با کنتاکت باز استفاده می‌شود و همچنین برای فرمان قطع مدار از رنگ قرمز و با کنتاکت بسته استفاده می‌شوند.
در صورتی که از فرمان قطع و وصل در یک شستی استفاده شود به عنوان شستی استارت استوپ دوبل شناخته می‌شود. شستی‌های اشنایدر الکتریک به صورت معمولی و چراغ‌دار طراحی و تولید می‌شوند و جنس بدنه آنها به سه دسته باکالیت و فلزی تقسیم می‌شود.

12 ماه گارانتی سازنده

در مبین نیرو، ما به ارائه محصولات اصلی و با کیفیت بالا افتخار می‌کنیم. ما با ارائه گارانتی اصالت محصولات به مشتریان خود اطمینان خاطر میدهیم تا با خیالی آسوده از محصولات فروشگاه ما خرید کنند.
ما در مبین نیرو امکان ارسال محصولات به سراسر ایران را داریم. شما می توانید بدون توجه به موقعیت جغرافیایی خود، به راحتی محصولات اصلی اشنایدر الکتریک را دریافت کنید.
کیفیت برای ما بسیار مهم است. ما متعهد به ارائه محصولات با استانداردهای بالا به مشتریان خود هستیم. تمامی محصولات ما با رعایت کنترل کیفیت دقیق عرضه می‌شود.
ما از اهمیت پشتیبانی فنی قابل اعتماد برای مشتریانمان اطلاع داریم. در همین جهت تیم پشتیبانی فنی مبین نیرو، آماده ارائه مشاوره جامع در هرگونه پرسش یا مشکل مرتبط با محصولات است.