دسته بندی محصولات

سری محصول

TesysD

شرکت سازنده

اشنایدر الکتریک

نوع قطعه

کنتاکتور خازنی

کد فنی

LC1DFKM7

تعداد پل

سه پل

فرکانس

50 تا 60 هرتز

اتصالات

ترمینال پیچی

ولتاژ بوبین

220 V/AC

نوع کنتاکتور

AC

توان ری اکتیو

12.5kVAR

کنتاکت کمکی

1no + 1nc

 جهت سفارش این محصول خواهشمندیم از طریق فرم زیر 

درخواست صدور پیش‌فاکتور را ثبت نمایید:

کنتاکتور خازنی 12.5 کیلو وار 220 ولت اشنایدر LC1DFKM7

دسته بندی کنتاکتور خازنی

Contactor schneider electric ───────────────────────────────────────────────

✰ 5 امتیاز - LC1DFKM7, کنتاکتور خازنی 12.5 کیلو وار 220 ولت اشنایدر الکتریک

کنتاکتور سه پل خازنی اشنایدر با کد فنی LC1DFKM7 سری TeSys D دارای سه کنتاکت نرمال باز (3NO) است. این تجهیز برای سوئیچینگ بانک های خازنی سه فاز تا 12.5 کیلووار در 400 ولت و فرکانس 50 هرتز کار می کند. کنتاکتور خازنی DFK تشکیل شده از یک بوبین ،که با ولتاژ 220 ولت AC در فرکانس 50/60 هرتز کار می کند. همچنین در این قطعه، کنتاکت کمکی 1NO+2NC در جلوی کنتاکتور خازنی قرار دارد. علاوه بر این، سیم هایی که به صورت فنری روی کنتاکتور خازنی دیده می شود، مقاومت های میرایی ایجاده کرده که برای محدودیت جریان استفاده می شود. میزان سوئیچینگ این کنتاکتور 240 سیکل در ساعت است و تا دمای 60 درجه سانتیگراد به خوبی کار می کند. کیفیت و اصالت این کنتاکتور تضمینی بوده و از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است. این تجهیز 45 میلیمتر عرض دارد و با DIN ریل یا به واسطه پیچ بر روی تابلو سوار می شود. کنتاکتور خازنی اشنایدر دارای گواهی IEC 60947 بوده و بر اساس استاندارد IEC 60831 و همچنین طبق مقررات سازگار با محیط زیست (RoHS/REACh) تولید و عرضه می شود.ر

کنترل و اصلاح ضریب توان

12 ماه گارانتی سازنده

در مبین نیرو، ما به ارائه محصولات اصلی و با کیفیت بالا افتخار می‌کنیم. ما با ارائه گارانتی اصالت محصولات به مشتریان خود اطمینان خاطر میدهیم تا با خیالی آسوده از محصولات فروشگاه ما خرید کنند.
ما در مبین نیرو امکان ارسال محصولات به سراسر ایران را داریم. شما می توانید بدون توجه به موقعیت جغرافیایی خود، به راحتی محصولات اصلی اشنایدر الکتریک را دریافت کنید.
کیفیت برای ما بسیار مهم است. ما متعهد به ارائه محصولات با استانداردهای بالا به مشتریان خود هستیم. تمامی محصولات ما با رعایت کنترل کیفیت دقیق عرضه می‌شود.
ما از اهمیت پشتیبانی فنی قابل اعتماد برای مشتریانمان اطلاع داریم. در همین جهت تیم پشتیبانی فنی مبین نیرو، آماده ارائه مشاوره جامع در هرگونه پرسش یا مشکل مرتبط با محصولات است.